Reference

Za zaslané reference mockrát všem děkujeme - moc si jich vážíme.

 

"Projekt se Záchrannou brzdou hodnotíme jako velmi povedený, nejenže nám všem spolkům a muzejníkům z řad železnice částečně pomůže překlenout toto období, ale ještě všichni budou mít pěkné tričko. Velice si vážíme všech, kteří se rozhodli tímto projektem a nákupem trička podpořit jakýkoliv železniční spolek či železniční muzeum. Děkujeme."

Pavel Šturm

Železniční společnost Tanvald o.p.s. (Zubačka)

 Logo zubacka

 

 

"Děkujeme za vynikající nápad s třičkem Záchrana i propagaci námi pořádaných akcí. S díky a s pozdravem."

Marek Říha

Chornický železniční klub, z. s.

chornicky zeleznicni klub

 

 

"Děkujeme za krásná a kvalitní trička. Moc se nám líbí a hrdě je nosíme, kam jen to jde!"

Michal Jirásek

SŽM Pečky

 

Logo szmp 2015 pecky

 

 

"Děkujeme za tento skvělý nápad a za možnost zapojit se do zajímavého projektu."

Hynek Posselt

Kolej-klub z. s.

 

Kolej klub

 

 

Originální, nápaditá, designérsky podařená a kvalitně provedená trička, na které je radost se dívat a ještě větší radost je nosit!

J. Štefek

KŽM Ostrava

 

KZM_logo_A3

  

 

"Zásilka včera dorazila, trička jsou moc pěkná, velice děkuji. Děkuji i za drobné pozornosti přibalené v zásilce, příjemně překvapí a potěší.
Takhle si představuji, že by měl fungovat malý specifický e-shop. Přehledný obchod, kvalitní komunikace se zákazníkem, drobné pozornosti, osobní poděkování v zásilce, pěkně zpracovaná grafika a logotyp e-shopu. Fakt se mi to vše moc líbí a fandím Vám, ať se značce i e-shopu daří!"

Jiří Čermák
8.5.2020
 
 
 
"Dobrý den, došla mi od Vás zásilka a musím Vám poděkovat a pochválit Vás za skvělou práci! Trička jsou krásně pohodlná a i s plecháčkem naprosto dokonalá! Už Vás v práci propaguji a Vaše výrobky se líbí i kolegům, takže můžete čekat nějaké objednávky z Kolínského depa."
 
David Kováč
13.5.2020