Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2498 hodnocení
5
2462x
4
27x
3
2x
2
1x
1
6x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Z Avatar autora Zuzana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2022
Ano
MV Avatar autora Michaela Vaňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2022
JŠ Avatar autora Josef Štork Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2022
PN Avatar autora Pavel Němota Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2022
Super.
KH Avatar autora Karel Hron Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2022
Kvalitní materiál mikiny. Rychlost dodání.
TH Avatar autora Tomáš Horváth Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2022
TT Avatar autora Tereza Tomášková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2022
M Avatar autora Martin T. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2022
Rychlé vyřízení objednávky. Super tématika!
R Avatar autora Radka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2022
PK Avatar autora Pavla Kravčenková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2022
JN Avatar autora Jiří Neruda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2022
KH Avatar autora Kristýna Háková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2022
LJ Avatar autora Ludvík Janda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2022
JB Avatar autora Jana Bílková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2022
ZS Avatar autora Zuzana Stehlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2022
Rychlé vyřízení, jsem spokojená. Zboží mám jako dárek, takže zatím nemohu posoudit.
RV Avatar autora Radka Vanická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2022
HH Avatar autora Hana Haluzová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2022
LP Avatar autora Ludmila Pechová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2022
Zboží mi přišlo co nejdříve, tak, jak jsem si přála... Jsem spokojená. Líbí se mi, že i laikům zpřístupňují železniční motivy, navíc se o mašinách mohou i něco dozvědět. Obrázky jsou geniální - jednoduché, bílé obrysy na modrém pozadí u většiny produktů, popř. na černém pozadí, nebo černé obrysy na pozadí bílé, a líbí se mi, že nabídku produktů stále rozšiřujete, nejen oblečení, ale i půllitry... Za něj moc děkuji, vnukli jste mi skvělý nápad na dárek :-)
KM Avatar autora Kristyna Matouskova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2022
spolehlivý, rychlý.
RD Avatar autora Romana Dobšová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2022
V obchodě jsem nakupovala poprvé, stránky jsme našla úplnou náhodou. Zboží po objednání přišlo rychle, jsem velmi spokojená. Milovníkům vlaků doporučuji :)

Ovládací prvky výpisu

2499 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto